Alışveriş Sepetim
32,5
0

Spot Aydınlatma Fiyatları Ve Modelleri 

Spotlar

Ev dekorasyonlarının vazgeçilmez ürünlerinden olan spotlar evin havasını baştan aşağıya değiştirmektedir. Değişen ev modasının en favori ürünü olan spotlar evin ambiyansını değiştirmekte evi daha şık ve daha modern bir görüntüye büründürmektedir. Spotlar sadece evlerin değil aynı zamanda ofislerin de favori dekorasyon ürünlerindendir. Oldukça yaygın bir kullanım alanına sahip spotlar elektrik enerjisini az harcamasıyla da bütçe dostudur.

Mekanların şık ürünü olan spot fiyatları ve modelleri ile göz doldurmakta ve hayli rağbet görmektedir. Spotların tek bir fiyatı olmadığı gibi tek bir modeli de bulunmamaktadır. Model bakımından oldukça zengin olan spotlar fiyatlar bakımından da çok uygundur. Spotların fiyatları modellerine göre değişkenlik gösterir. Örneğin; sıva altı led spot armatür ile ray spot lamba fiyatları birbirinden farklıdır. Fiyatları etkileyen unsurlar sadece modelle sınırlı değildir. Aynı model spotlar üretici firmanın farklı olmasından dolayı fiyat açısından birbirinden farklı olabilmektedir. Siz de bulunduğunuz ortamın havasını değiştirmek istiyor ve üstelik bunu en uygun fiyatlarla yapmayı arzu ediyorsanız bu kategoriyi inceleyebilirsiniz. Kategori içerisinde birbirinden farklı spot modeller ekonomik fiyatlarla yer alır. 

Uzaktan Kumandalı Spot Lamba

Teknoloji her alanda etkili olduğu gibi şüphesiz spotlarda da oldukça etkilidir. Teknolojinin bir ürünü olan spotlar çeşitliliğini arttırarak kullanımını daha da fazla kolaylaştırmaktadır. Spot modeller arasında en popüler olanlardan bir tanesi uzaktan kumandalı spot lamba modelleridir. Uzaktan kumandalı spot lamba içerisinde bir adet de uzaktan kumanda çıkmaktadır. Uzaktan kumanda ile istendiği zaman spotların açılma ve kapanması tek tuşla yapılabilmektedir. Bu özelliği hiç şüphesiz kullanıcısına büyük bir konfor ortamı sunmaktadır. Ayrıca Led ışıklı olan spotlarda renk değiştirmek de mümkündür. Renk değiştirme özelliği aynı şekilde uzaktan kumanda ile sağlanabilmektedir. Siz de spot armatür çeşitleri için bu kategoriyi inceleyebilir kategori içerisinden uzaktan kumandalı olan modeli seçebilirsiniz.

Uzaktan kumandalı spot lambalar düşünülenin aksine oldukça ekonomik fiyatlara sahiptir. Ürünün yaratmış olduğu konfor ilk başta “pahalı mı” düşüncesini uyandırsa da tam tersi uzaktan kumandalı olan modeller oldukça ekonomiktir. Düşük bütçesi bulunan bireyler de rahatlıkla bu kategori üzerinden uzaktan kumandalı spot lamba temin edebilirler. Uzaktan kumandalı spot armatür kendi içerisinde de modellere ayrılmaktadır. Modelleri birbirinden ayıran detaylardan biri uzaktan kumandalı spotların yaydığı ışık rengidir. Genellikle gün ışığı ve beyaz renkler yaygınken mavi gibi farklı renklere sahip olan modelleri de bulunmaktadır. Bulunduğunuz ortamın renklerini göz önünde bulundurarak en uygun olan rengini tercih edebilirsiniz. Böylelikle bir bütünlük sağlanmış olacak ve ortaya daha şık bir ortam çıkmış olacaktır. 

Sıva Altı Spot Lamba

Modern bir görüntü yakalamak için ofis ve mağazalarda sıkça karşılaşılan sıva altı spot lambalar işçilik isteyen spot lamba türüdür. Bu tür genellikle tavanlarda kullanılır. Ofis, işyeri, mağaza gibi yerlerin tavan bölgesine belirli ölçülerde sıva altı spot armatür sığacağı kadar alanlar açılır. Açılan bu alanlara sıva altı spot lambalar yerleştirilerek kurulumu sağlanır. Son derece dayanıklı olan sıva altı spot lambalar her hangi bir düşme riski yaratmaz. Son derece sağlam olan bu ürün güven içerisinde kullanılabilir. Aynı zamanda tavanda gömülü şekilde duran bu model sanki tavanla bir bütünmüş gibi izlenim yaratır. Kullanım alanları genellikle ofis ve mağaza olsa da son zamanlarda ev ve dairelerde de sıkça kullanılmaya başlanmıştır. Kullanan herkesi memnun bırakan nadir ürünlerden biridir.

Ürün ışıkları orta düzeyde yansıtır. Bu orta düzeyde yansıtma aydınlatma bakımından ortamda şık ve modern bir hava yaratır. Ayrıca led spot armatür elektik enerjisi bakımından da az enerji tüketir. Birçok kişi sıva altı spot armatür almadan önce elektrik faturasının yüksek olması durumunu düşünmektedir. Spot lambaların yaydığı ışık çok az enerji harcamaktadır. Bu da faturalara olumsuz olarak değil tam tersi olumlu olarak yansır. Ofis ve mağazanızı daha ferah ve daha modern bir hale getirmek istiyorsanız sıva altı spot lambalar tam size göre bir üründür. Mekanın havasını değiştiren sıva altı spot armatürlerin ekonomik fiyatlarla satışının sunulduğu bu kategoriyi inceleyebilir, tarzınıza uygun olan doğru ürünü temin edebilirsiniz. 

Sıva Üstü Spot Lamba

Sıva üstü spot lambalar sıva altı spot lambaların tam tersidir. Sıva altında olduğu gibi tavana veya duvarlara yuvalar açılmaktadır. Montaj bakımından oldukça pratik olan sıva üstü led spot armatür son derece kullanışlıdır. Bu tarz armatür çeşitleri genellikle bulundurdukları ortamın tavan kısmında kullanılır. Sıva üstü armatürler tavanın yüzeyine belli bir tutturucu ürünle yerleştirilir. Sıva üstü olması kesinlikle görüntü bakımından bir rahatsızlık yaratmaz. Oldukça şık bir görüntü ortaya çıkmaktadır. Sıva üstü spot led armatürlerinin de farklı farklı renkleri bulunur. Beyaz, yeşil, mavi, pembe ve kırmızı gibi birçok renge sahiptir. Bu özelliği sıva üstü spot armatürlerin daha fazla kişi tarafından talep görmesini sağlamıştır. 

Bulunduğunuz ortamlara farklılık yaratmak istiyorsanız sıva üstü spot lambalar tam size uygun olacaktır. Dekorasyonda yapılacak bu detay küçük olarak gözükse de işlevsel olarak ortamda büyük etki yaratır. Herhangi bir eşyanın yerini değiştirmek bile ortamların havasını değiştirirken sıva üstü spot lambalar ortamda büyük değişiklik yaratacaktır. Kategori içerisinde birinden farklı spot çeşitleri ve fiyatları yer almaktadır. Kategori içerisinden sıva üstü spot lambaları kolaylıkla bulabilir bulduğunuz modeli çok uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Ekonomik olan sıva üstü spot lambalar hem enerji tasarrufu sağlar hem de ortaya muhteşem bir görüntü çıkarır. 

Led Spot Armatür 

Ortamların ışığını sağlayan lambalardır. Teknolojik gelişmeler ile aydınlatma sadece lamba ile sınırlı kalmayıp Ledler ile de aydınlatma sağlanabilmektedir. İçerisinde bulunan özel bir çalışma prensibiyle ledlerde ışık üretebilmektedir. Yaygın olarak hemen hemen her yerde karşılaşılan led spot armatür cata şık olmasıyla beraber ekonomiktir. Kullanan herkeste memnunluk bırakan bu ürün farklı renkleriyle de kullanıcılarını cezbetmektir. Kullanış bakımından da pratik olan ürün dekor bakımından da sıkça tercih edilir. 

Çok yaygın kullanım alanına sahip olan led spot armatürler hastane, yurt, spor salonlarında sıkça kullanılmaktadır. Dekor olarak da aydınlatma olarak da kullanıcılarından tam not alan harika bir üründür. Siz de led spot lamba ve fiyatları hususunda kararsız kalıyorsanız uygun fiyatlara sahip olan led spotları değerlendirebilirsiniz. Şıklığı ile göz kamaştıran bu ürün kesinlikle kullanım sonrası ortamın havasını tamamen değiştirecektir. Led spotlar spot armatürler arasında en popüler olan çeşitlerden biridir. 

Ray Spot Lamba 

Ray spot lambalar belirli bir noktaya dikkat çekmek için kullanılan, bir ray üzerinde hareket edebilen aynı zamanda da 360 derece döndürülebilen bir armatür çeşididir. Vitrin, reyon gibi yerlerde dikkatleri üzerine çekmek için özellikle kullanılan aydınlatma ürünü son derece modern bir yapıya sahiptir. Yönünün istenildiği gibi ayarlaması kullanıcıların en favori özelliği arasında yer alır. Büyük bir ilgiye sahip olan bu spot armatür oldukça da uygun fiyatlıdır. Küçük bir bütçe ile de ray spot armatürleri temin etmek artık bu kategori ile mümkün hale getirilmiştir. 

Son yılların popüler armatürleri arasında yer alan led ray spot armatür artık evlerde de sıkça tercih edilen bir üründürKafelerin vazgeçilmez parçalarından biri olan ray spot armatürleri artık evlerde de görmek mümkündür. Özellikle evde dikkat çekmek istenilen alanlarda kullanılır. Ev içinde genellikle yemek masasının üzerinde tercih edilmektedir. Görüntü bakımından diğer spot çeşitlerinden çok daha farklı bir tarza sahiptir. Klasiklerin yerini günümüzde artık sıra dışı görselliğe sahip ürünler almaktadır. Siz de farklı bir spot arayışındaysanız kesinlikle kategori içerisinden ray spot lamba modellerini incelemelisiniz. 

Pilli Dokunmatik Spot Lamba

Pilli dokunmatik led tavan spot armatürü adından da anlaşılacağı üzere pille çalışmaktadır. Pratik bir kullanımı olan bu spot çeşidinin kurulumu oldukça basittir. Genellikle kendiliğinden yapışkanlı olan bu ürün istenilen alanda rahatlıkla kullanılmaktadır. Led spot armatür cata gibi özel bir işleme gerek kalmaksızın montajını yapmak mümkündür. Genellikle yapışkanlı olan bu ürün genellikle raflarda ve dolap içlerinde kullanılmaktadır. Farklı ölçülere ve farklı renklere sahip birçok çeşidi de bulunur. Siz de bu pratik ama bir o kadarda şık olan pilli dokunmatik spot lambaları temin etmek istiyorsanız bu kategoriyi inceleyebilirsiniz.

Led spot armatür fiyatları bakımından da ele alındığında pilli dokunmatik spot lambanın çok uygun fiyatlarla satışının yapıldığı görülmektedir. Sensörlü spot armatürlerle arasındaki tek fark birinin sensor yardımıyla otomatik açılması, diğerinin ise sadece ihtiyaç duyulduğu anda dokunarak açılması ya da kapanmasıdır. Bu iki armatür çeşidi çok uygun fiyatlarla bu kategoride yer alır. 

Spot Lambalar Nerelerde Kullanılır?

Spot lambalar iç mekan aydınlatması olarak her alanda kullanılabilen ürünlerdir. İç aydınlatmada modern bir hava yaratması kullanım alanını genişletmiştir. Hemen hemen her yerde spot lamba kullanımına rastlamak mümkündür. Spot lambalar ev ortamında genellikle salonda ya da mutfakta yaygın olarak görülmektedir. Kafeler spot lambaların en sık kullanıldığı anlardır. İç mekan dizaynı kafelerin müşteri çekebilmesi için son derece önemlidir. Bunun farkında olan işletme sahipleri işletmelerinde bolca spot armatürlere yer vermektedir. 

Modern ofislerin vazgeçilmez ürünü olan ofisler spot lambaların en sık kullandığı alanlar arasında yer alır. Çalışma ortamının kalitesi çalışma kapasitesini etkilediği çoğu kez çeşitli araştırmalarla kanıtlanmıştır. Daha modern ve daha şık bir ofise sahip olabilmek için bolca sport armatürler kullanılmaktadır. 

Spot Lamba Banyolarda Kullanılabilir mi?

Spot lambalar geniş bir kullanım alanına sahiptir. Banyolar da bu kullanım alanları içerisinde yer alır. Genellikle mutfak ve oturma odasında kullanılsa da son yıllarda banyolardaki kullanım oranı da artış göstermiştir. Led spot tavan armatürü de sensörlü spot aydınlatmalar da banyolar için kullanılmaktadır. Hangi çeşitleri kullanacağı tamamen kişinin zevkine bağlıdır. 

Spot Lambanın Rengi Nedir?

Spot lambalar model bakımından zengin bir seçeneğe sahip olduğu kadar renk bakımından da zengin bir içeriğe sahiptir. En sık kullanılan armatür spot renkleri gün ışığı ve beyaz renkleridir. Bunun yanı sıra mavi olan çeşidi de en sık tercih edilen renkleri arasında yer alır. Bazı sport lambalarda yeşil, mor, pembe ve kırmızı renkler de bulunmaktadır. 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.